1/1
RB820 Full Carbon MTB Riser Handlebars
(0 Reviews)
5 Sold
$79.00
1/1
| Model | RB820 |
| Usage | AM/Trail |
| Material | T700 carbon fiber |
| Width | 820mm |
| Clamp Dia | 31.8mm |
| Clamp Torque | 5N/m |
| Upsweep | 4 degree |
| Backsweep | 6degree |
| Rise | 15mm |
| Weight | 200g |
| Warranty | 2 years |
| In Stock |