1/1
FB750 Carbon MTB Flat Handlebar
(0 Reviews)
3 Sold
$69.00
1/1
| Model | FB750 |
| Usage | Cross Country/Trail |
| Material | T700 carbon fiber |
| Width | 750mm |
| Clamp Dia | 31.8mm |
| Clamp Torque | 5N/m |
| Backsweep | 9degree |
| Weight | 185g |
| Warranty | 2 years |
| In Stock |